Asi neexistuje človek, ktorý by nepoznal značku Samsung. Kórejský koncern je na čele na mnohých trhoch – smartfóny, slúchadlá, inteligentné hodinky, elektronika či domáce spotrebiče. Spoznajte najzaujímavejšie zariadenia s logom Samsung v tomto roku. Tu sú.

Záhyby – funkčne bezkonkurenčné

Samsung bol prvou spoločnosťou, ktorá vo veľkom uviedla na náš trh folds, teda smartfóny s výklopnou obrazovkou. Tento rok sa na trhu objavila už štvrtá generácia, ktorá dokazuje, že nejde o technologický experiment, ale o premyslené a neustále vyvíjané produkty. A čo viac, Samsung nám ako prvý ponúkol skladacie smartfóny s vodotesným krytom (IPX8).

Samsung Galaxy Z Flip4 – ukradol nám srdcia

Kompaktná kocka, ktorá zmizne vo vašom vrecku a po rozložení sa stane smartfónom plnej veľkosti … taký je Galaxy Z Flip4. Toto je ideálne vybavenie pre ľudí, ktorí chcú vyniknúť. Výkon vlajkovej lode, solídny fotoaparát, veľmi dobrá skladacia obrazovka Dynamic AMOLED X2 a prídavná, malá externá obrazovka, ktorá vám umožní vykonávať niektoré každodenné úlohy bez toho, aby ste museli smartfón otvárať, sú len špičkou ľadovca výhod tohto kompaktný dizajn. Jeho obrovskými prednosťami sú: elegantný, nadčasový dizajn, veľmi dobré spracovanie, už spomínaná vodeodolnosť puzdra a bohatá sada dostupných farieb – každý si nájde Galaxy Z Flip4 vo farbách perfektných pre seba. A ak by vám nestačila štandardná sada, vedzte, že Samsung pre tento model predstavil program Bespoke, v rámci ktorého si dokonca môžeme objednať unikátne zariadenie s krytom v rôznych farbách (zadná a predná strana krytu). Ak teda chcete vyniknúť, stavte na Galaxy Z Flip v Bespoke edícii.

Veľkou štylistickou prednosťou modelov Flip sú aj atraktívne, špeciálne navrhnuté doplnky. Vyvíjajú sa aj v spolupráci so známymi dizajnérmi, akými sú Mariusz Przybylski alebo Prosto.

Samsung Galaxy Z Fold4 – smartfón, tablet a megafunkčnosť v jednom

Galaxy Z Fold4 je druhým tohtoročným skladacím modelom Samsungu. Tentoraz však nejde len o dokonalé zariadenie, ktoré zažiari v spoločnosti (hoci obstojí aj v tejto úlohe), ale predovšetkým je adresované ľuďom vyžadujúcim maximálnu funkčnosť a multitasking. Uľahčujú ich: výkon vlajkovej lode čipsetu Snapdragon 8+ Gen 1, dve plnohodnotné obrazovky Dynamic AMOLED 2X (externý 6,2-palcový smartfón a rozkladací 7,6-palcový tablet), softvér dokonale optimalizovaný na prácu s mnohými aplikácie a možnosť využívať výhody stylusu S Pen. Zariadenia tohto typu sa musia odlišovať aj spoľahlivosťou a kvalitou spracovania (hliník + Gorilla Glass Victus + panely), štýlom a ako v prípade elegantného Galaxy Z Flip4 aj vodeodolným puzdrom. Galaxy Z Fold4 je preto dokonalým smartfónom pre obchodníkov a všetkých, ktorí oceňujú kvalitu a vysokú funkčnosť.